Більше ніж скульптура

Art Ukraine Gallery запрошує Вас на авторські екскурсії виставкою “Більше ніж скульптура”, які відбудуться у ці вихідні!

24.03 (субота) о 14:00 (українською) та о 15:00 (англійською)

25.03 (неділя) о 14:00 та о 16:00 (українською) та о 15:00 (англійською). Екскурсії за розкладом безкоштовні.

Вартість вхідних квитків в галерею:

Повний квиток – 50 грн.

Пільговий квиток – 30 грн.

Право на пільговий квиток мають пенсіонери, школярі, студенти (за наявності посвідчення). Сімейний квиток розрахований на двох дорослих і одну-чотири дитини віком від 12 років.

Також ви можете замовити екскурсію українською, російською, англійською, італійською, французькою у будь-який зручний для вас час. Контактний номер: +380 67 2 47 21 96, Вікторія. Вартість екскурсії на замовлення 250 грн з групи.

«Більше ніж скульптура» - це найбільший скульптурний проект, що поєднує новітні технології доповненої реальності з традиційними медіа, концентруючи увагу на актуальних тенденціях, ретроспективах та надбанні українських пластичних мистецтв.

Організація світу, якою ми її знаємо, знаходиться у русі: з'являється все більше нематеріальних елементів, які змінюють глобальну економіку, але залишаються непомітними у сфері чуттєвого сприйняття. Проект «Більше ніж скульптура» проявляє сутність речей сучасного світу, викриваючи «точку відліку» через пластичні мистецтва як формалістський скелет реальності, та в той же час ставить її під сумнів розширюючи простір віртуальними елементами. Адже світ крихкий, як і найстійкіші парадигми.

Скульптура здатна відтворити обази, позбавлені візуального шуму. Це своєрідна деконстукція реальності до «чистої» форми, її сенсу, що може стати фундаментом у суспільстві консументів, переповненого штучним та побутовим. Але наступний крок подібний до головного постулату дзен-буддизму: тобі не належить нічого, крім уяви. Доповнена реальність та віртуально існуючі об'єкти змінюють сприйняття простору – він стає загальнодоступним. Класична система ієрархії за рівнем добробуту заміщується ієрархією володіння інформацією та вмінням її аналізувати і розуміти, адже все нематеріальне і є за своєю суттю інформацією. Головне питання полягає у тому, який засіб дешифрування віртуального обере людина, яка досліджує матеріальне шляхом руйнування. Яку піраміду цінностей побудує в умовах домінування великих даних (Big Data)?

Серед учасників проекту:

Саїд Ахмаді, Юлія Бєляєва, Владислав Волосенко, Марта Ващук, Мирослав Вайда, Дмитро Грек, Євген Годенко, Петро Гронський, Олександр Дяченко, Сергій Западня, Єгор Зігура, Олексій Золотарьов, Костянтин Зоркін, Олег Капустяк, Віктор Коновал, Володимир Кочмар, Антон Логов, Олександр Ляпін, Роман Мінін, Анна Миронова, Нацпром, Ілля Новгородов, Василь Одрехівський, Володимир Одрехівський, Віталій Протосеня, Іван Підгайний, Володимир Сай, Віктор Сидоренко, Олександр Сухоліт, Анатолій Твердий, Данило Шуміхін, Сергій Шауліс, Василь Ярич.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Выставка продуктов питания
23 - 25 октября, 10:00
Международный выставочный центр
Выставки, Семинары
7 декабря, 11:00
Ежегодная осенняя выставка цветов
5 - 25 октября, 09:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites