Людський ресурс, як основа відмінного сервісу

Ваш бізнес продовжує рости вверх і у вас з'явилися цілком передбачувані проблеми: нестача персоналу, нерозуміння того, що відбувається в колективі, і як усім цим керувати.

20-21 квітня в Fedoriv Hub пройде дводенний практикум "Людський ресурс, як основа відмінного сервісу", який допоможе вести бізнес не інтуїтивно, а виробити власну систему.

Вам потрібен цей практикум, якщо ви згодні з більшістю тверджень:

• Ви управляєте колективом від 5 до 350 чоловік.

• Ваші співробітники не відповідають уявленням про ідеальну команду.

• Ви втратили віру в свій персонал - вам все доводиться робити самому.

• Для наступного етапу розвитку вам необхідні знання та інструменти з управління персоналом. Хоча б для того, щоб контролювати рішення і дії вашого HR-a.

• Ви хочете отримати відповідь на питання: «Як утримати баланс між турботою і ризиком втратити контроль над персоналом?»

Практикум проведе бізнес тренер, фахівець побудови сервісу для різних організацій, сертифікований тренер SQI, учасник навчальних проектів компанії ZAPPOS, тренер мережі 5* готелів InterContiental Hotel Groups — Tatyana Petrukha . Вона зібрала кращі кейси з управління персоналом ZAPPOaS, InterContinental, Facebook, Disney та адаптувала їх до української реальності.

В перший день Тетяна розповість про те, чому настільки важливі знання про Human Resource для розвитку бізнесу і що таке HR бренду. На другий день розберемо основні проблеми та розробимо систему в зонах: найм, адаптація, навчання, комунікація, звільнення.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites