Вечір з Камероном-Вульфом

В програмі:

1."Звукова плащаниця" - ця мікро-опера була натхненна і присвячена пам'яті американського поета Білла Нотта (1940-2014). Тема цієї мікро-опери - дилема поета протягом останніх годин свого життя, перегляду його неопублікованих творінь. Чи залишить він свої вірші для нащадків, чи знищить їх? Також це посилання до роману Германа Броха "Смерть Вірджилія" 1945 року, в якому поет обговорює долю "Енеїди". 

2."Рапсодія Реріха" - інструментальний дует 2010 року розпочався як дослідження для (до цих пір незавершеної) камерної опери "Зв'язок з трояндами", в якій головними героями є прекрасна співачка старих російських "романсів" (в елегантному ресторані Петрограда) та великого живописця, дослідника і теософа Микола Реріха - дві розрізнені душі, які можуть зустрічатися або не зустрічатися. Ця "Рапсодія" у своєму заключному камерному музичному втіленні, незалежно від оперного сюжету, коливається між двома музичними стилями - світом російської "романтики" та більш неясною сферою, що представляє собою більш складний і незрозумілий сучасний словник. 

3."Міра любові й мовчання" - на створення цієї кантати надихнула поезія Тетяни Апраксиної. Присвячена пам'яті російського композитора Андрія Петрова та віртуального художника Роберта Костки. Солісти сопрано та баритона відповідають за поему Тетяни Апраксиної. Сьогоднішня вистава поставлена як хореографічна камерна опера. Незалежно від того як теми підняті в роботі використовуються або проявляються в хореографії, кожній людині в аудиторії пропонується можливість обробляти музику, танець та поетичну символіку в унікальний особистий театральний досвід. 

4."Примирення" - ця композиція написана для двох квінентів: один з духових інструментів, другий - струнних інструментів. Вони беруть участь у діалозі, іноді в опозиції, іншим разом за згодою. Назва композиції "Примирення" насправді відноситься до орфічного "мосту" між протиборчими силами та персонажами Аполлона та Діоніса в давньогрецькій міфології. Композитор запрошує аудиторію розглянути наслідки на декількох рівнях - наприклад, музичному, філософському (естетичному) та духовному. 

Композитор:

Річард Камерон-Вульф (США) 

Диригент:

Сергій Горкуша 

Музиканти:

віолончель - Золтан Алмаші

флейта - Дмитро Кузьмін

гобой - Максим Коломієць

кларнет - Дмитро Пашинський

фагот - Сергій Цюбко

валторна - Ян Барабаш

тромбон - Ренат Імаметдінов

ударні - Георгій Черненко

фортепіано - Роман Рєпка

скрипка - Кирило Бондар

скрипка - Роман Холматов

альт - Андрій Тучапець

віолончель - Артем Замков

контрабас - Назарій Стець

меццо-сопрано - Анна Бичкова

баритон - Володимир Козлов

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites