The Beatles Tribute Show

Бітломани, ми знаємо, що ви будете робити 14 жовтня. Цього вечора в Caribbean Club Concert Hall прогримить масштабний концерт The Beatles Tribute Show.

Дата його обрана не випадково. За день, 14 жовтня 1963 року відбулася знакова для кожного істинного шанувальника The Beatles подія - Джон, Пол, Рінго і Джордж зіграли у лондонському залі Palladium. Концерт у прямому ефірі транслювався по ТБ, і саме цього дня диктор уперше вимовив слово «бітломания».

З того часу шалене кохання до «ліверпульського квартету» описували винятково цим словом. «Епідемія рок-музики», що захопила весь світ, отримала свою назву - «бітломания».

54 роки по тому улюблені хіти «жуків» заспівають відомі українські музиканти. Мало того - допоможе їм в цьому оркестр Kaska Records Big Band під управління Валентина Корнієнка.

Потужний оркестровий звук, завчені напам'ять улюблені пісні бітлів і затишна атмосфера клубу - всі ці складові обіцяють незабутній музичний вечір.

Хто із зіркових вокалістів вийде на сцену клубу, стане для глядачів сюрпризом.

Запрошуємо вас знову заразитися вірусом «бітломанії» і разом з українськими артистами проспівати "Yesterday, all my troubles seemed so far away ..." 14 жовтня у Caribbean Club Concert Hall!