Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz "Kiss"

Цієї осені десять чарівних дівчат із "Freedom Jazz" знову дадуть киянам джазу. Цього разу - в рамках Caribbean Jazz Dinner Show.

Це абсолютно новий формат Caribbean Club, що поєднує в собі блискуче театралізоване шоу, затишну атмосферу найстарішого столичного клубу укупі з вишуканою кухнею.

На епатажних шоу Freedom Jazz в Європі та Америці ніде впасти яблуку. Що сказати про українську столицю. У березні в Caribbean Club уже прогриміли чотири концерти дівочого бенду з програмою "Chica Boom". Кожної п'ятниці, протягом місяця, джазетки показували на практиці, що таке справжнє джазове кабаре. І, звичайно ж, кожної п'ятниці вони збирали аншлаги.

Далі – більше. У вересні та жовтні "Freedom Jazz" вийдуть на сцену Caribbean Club п'ять разів, з новою, особливо відвертою та сміливою програмою "KISS". Дати концертів уже відомі: 28, 5, 12, 19, 26 жовтня.

"Наше нове гаряче шоу називається "KISS". Назва говорить сама за себе: пристрасна, відверта, інтимна. В усіх нових творах ви знайдете тему любові та стосунків, яка нас особливо хвилює. Безумовно, все витримано у фірмовому стилі джазеток: від театралізованих мініатюр до нестримних танців, від "закаверенних" до невпізнання усіма улюблених пісень до тонкого жіночого гумору. Менше слів - більше поцілунків!», - розповідають про майбутнє шоу участниці бенду.

Сніжана Єгорова:

Freedom Jazz - єдиний, на мою думку, промінь професіоналізму та висококласної гри на мальовничому просторі України. І мова навіть не про те, що не всі артисти здатні відіграти живий концерт зі складними вокальними та музичними партіями, а в тому, що дівчата демонструють найвищу акторську майстерність і неперевершене володіння аудиторією, при цьому кожна з джазеток є тонкою струною єдиного музичного організму, яка створює свій власний унікальний звук у цьому ідеальному, гармонійному світі чарівних сирен, здатних підкорити серце будь-якого глядача.

KADNAY:

Freedom Jazz - абсолютно унікальна команда. Неймовірно красиві дівчата, талановиті музиканти, справжні актриси, які вміло поєднують кілька жанрів одразу! За цим шоу завжди цікаво спостерігати як музикантам, так і звичайним глядачам, які приходять відпочивати, покайфувати і отримати задоволення.

Ми чекаємо на вас 28, 5, 12, 19, 26 жовтня в концертному залі Caribbean Club. І будьте готові поцілувати і поцілувати!

Невідомі факти про Freedom Jazz:

Сам Люк Бессон співав з Freedom Jazz, навіть незважаючи на зубний біль. Так, той самий Люк Бессон - режисер відомих картин "Леон", "П'ятий елемент", "Люсі", "Жанна д'Арк". Це сталося в німецькому місті Руст, у парку розваг "Europa-park".

На одному святі, під кавер Емі Уайнхаус у виконанні джазеток, танцював під сценою сам Seal, забувши, що йому теж незабаром виходити на сцену.

Ерік Серра (Eric Serra), відомий французький композитор, який є автором саунтрек до фільмів Люка Бессона, був настільки у захваті від шоу Freedom Jazz, що на afterparty буквально переслідував джазеток.

Майкл Медсен, голлівудський актор, прилетівши на шоу "Вечірній Київ", і почувши виконання відомої "Sing Sing Sing", сказав: "Чому ці красуні досі не в Голлівуді?".

Американський поп-співак Лайонел Річі був настільки зачарований десятикратною красою джазу, що сам попросив їх сфотографуватися.

Томас Андерс на зйомках програми "Вечірній Київ", зачарований грою та красою Світлани-труби, забув слова власної пісні.

Кеті Леон (Katie Leone), вокалістка гурту "Incognito", на одній з вечірок власноруч робила коктейлі і пригощала джазеток.

Спонсор заходу "MARENGO" Time To Go!