Лети, моя думко, лети!

«Лети, моя думко, лети» - це історія жінки, яка подолала Хворобу. Сучасний театральний погляд на класику літератури. Виставу створено на основі поезії Лесі Українки. Відомо, що протягом життя поетеса страждала на невиліковну хворобу. Але її прагнення лишатися вірною собі та музі, що була поруч в хвилини радості та горя, змусило поетесу жити далі, творити для людей та лишити після себе найцінніше – думки. Саме завдяки ним Леся Українка і зараз лишається безсмертною в серцях читачів.

Сьогодні так важливо зберігати скарби нації, якими нам пощастило володіти. Леся Українка – безумовно один з них. Її поезія глибока та нескінченна у всіх своїх проявах. Вона революційна та смілива і водночас жіночна та лірична, ніжна та буремна. У виставі дається нагода побачити Ларису Косач (справжнє ім’я Лесі Українки) без постаменту, без гіпсового бюсту. Звичайну жінку із надзвичайною душею, яка вміла кохати до нестями та творити, не дивлячись на фізичні страждання та самотність.

Дивлячись виставу «Лети, моя думко, лети!», глядач занурюється у внутрішній світ переживань Лариси Косач. На паралель героїні створено персоніфікований образ Хвороби, який неприховано намагається знищити жінку, та Музу – янгола-охоронця, який супроводжує її протягом життя. Разом з Лесею та її віршами глядач здатний відчути всі втрати, що спіткали поетесу, та повернення життєдайної сили творити. Адже все в нашому житті, так чи інакше, керується зовнішнім світом. Окрім Душі. Тільки нею ми керуємо самі, тільки вона лишається виключно нашою і не належить нікому більше.

Прем"єра вистава відбулась 7 лютого 2016 року на сцені Національного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites