Концерт Валерія Маренича

Українець з гітарою Валерій Маренич та дві росіянки – сестри Антоніна та Світлана Сухорукови – стали справжнім одкровенням для мільйонів людей у 70-х роках минулого століття. Українська пісня об’єднала їх у тріо, яке вмить стало шалено популярним і завоювало неосяжну любов шанувальників. Вони прославили  Україну на весь світ, понесли її пісню, її мову на всі континенти.

«Тріо Мареничів» стало справді новим явищем на естраді. Тоді з’явилося багато нових вокально-інструментальних ансамблів фольклорного спрямування, які швидко стали популярними. В Білорусі - «Пісняри» і «Сябри», в Узбекистані - «Ялла», в Таджикистані – «Гюнеш». В Україні виспівували київська «Кобза», буковинська «Смерічка», дніпропетровський «Водограй» і волинський «Світязь». Але «Тріо Мареничів» вирізнялося з-поміж них. Вони співали притишеними голосами, наче впівголоса, грали на не громіздких, так званих ручних інструментах. Все це було дуже доречно і органічно.

«Сиджу я край віконечка», «Ой під вишнею», «Несе Галя воду», «Чом ти не прийшов», «Ой, у гаю при Дунаю» у виконанні «Тріо Мареничів» змушували глядачів тамувати подих і в маленьких будинках культури, і в багатотисячних концертних залах по всьому Радянському Союзу.

Валерій Маренич із двогодинною програмою з творами волинських, білоруських і польських авторів, а також кращими своїми піснями.

Валерій Петрович – Народний артист України, заслужений артист Української РСР, але це не є його головним досягненням. Важливо те, що його пісні, його духовність, щирість та велика шана до глядача і української пісні, його неперевершена манера виконання, не залишають байдужими ані колег-співаків, ані знавців та критиків, а особливості простих людей, які люблять українську пісню.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites