Були часи, коли цю скандальну п'єсу заборонялася навіть у США. А в Україні до 2013 року жоден з режисерів не здійснював сценічного прочитання твору. Лише весною цього року у Київській академічній майстерні театрального мистецтва „Сузір'я" відбулася прем'єра вистави „Страх бажання", що є по суті оригінальним твором, створеним режисером Володимиром Борисюком за мотивами п'єси „Раптом минулого літа" та оповідання „Бажання і чорношкірий масажист". А в Новому українському театрі Віталій Кіно взяв до постановки всю п'єсу, до того ж це перше сценічне прочитання твору українською мовою.

„Театр не може працювати лише на комерційному матеріалі. Поряд з розважальними намагаємося ставити драматичні твори глибокого соціального змісту. Цього разу нас зацікавив матеріал на який у суспільстві було табу. Тема канібалізму, про яку йде мова у п'єсі, це авторська метафора, мета якої привернути увагу людей до кричущих соціальних проблем.. Герої п'єси неодноразово використовують фразу „корабель зіштовхнувся з айсбергом", саме так ми вирішили назвати нашу виставу. Адже сучасна Україна це немов корабель, а сьогоденні соціальні проблеми – айсберг, на який ми можемо наткнутися. Образом мухоловки Венери, яка поїдає комах, намагаємося підкреслити, що всі ми знаходимося на кораблеві, і якщо й далі пливти за течією, то зіткнення неминуче", - підкреслив Віталій Кіно.

Дії та вчинки персонажів доповнюють такі фрази: „всі ми користуємось один одним і називаємо це любов'ю, а якщо не можемо користуватись, то називаємо це ненавистю"; „знаєте, що знаходиться на дні бездонного колодязя – правда"; „корабель зіштовхнувся з айсбергом, всі тонуть, але як можна ненавидіти ближнього, який теж тоне".

Якщо акторами Ольгою Філоненко, Тетяною Бондаренко, Наталією Заруцькою, Поліною Кіно та Єгором Снігирем до цього вже зіграні багато ролей, то для Вікторії Мотрук, Олександра Гайдамачука, Надії Михайлової, Марини Пащекун та Матвія Остроуха це дебют на професійній сцені. Актори, крім виконання своїх ролей, брали активну участь у створенні декорацій та відеопроекції. Доповнює сценічне дійство музика сучасних композиторів.