Запрошуємо на презентацію першої в історії антології "Сучасна українська драма" у перекладі відразу двома мовами: сербською та русинською. В рамках події - зустріч із авторами проекту: драматургами, упорядниками, перекладачами, критиками, художником, фото і відео- презентація п'єс. Антологія - це продовження проекту "Феномен новітньої слов'янської драми" драматургічного відділу Центру. До обох версій увійшли 10 українських драматургів: Олександр Вітер, Неда Неждана, Павло Ар'є, Олександр Ірванець, Володимир Діброва, Сергій Жадан, Ярослав Верещак, Оксана Танюк, Сергій Щученко, Олег Миколайчук-Низовець. Упорядники і автори статей Надія Мірошниченко та Людмила Попович. Художник - Володимир Кузнєцов.
Україно-сербський діалог у галузі драми було започатковано драматургічним відділом Центру Курбаса 10 років тому виданням антології "Новітня сербська п'єса" (упорядник Деян Айдачич та Надія Мірошниченко) зі сценічними читаннями і презентаціями у Києві, Львові, Харкові, постановкою п'єси "Провина" Небойши Ромчевича Творчим об'єднанням Центру "Театр у кошику". Презентована збірка робіт цього автора "А зараз мало бути найважливіше".
Драматичний діалог триває за сприянням Амбасади Сербії в Україні, Белградського Університету, видавництва "Руске слово".