3 березня 2017 року на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка відбудеться святковий концерт «Inspiration» (укр.- натхнення).

Найромантичніші пісні, ліричну музику і натхненні поетичні посвячення даруватимуть Вам в цей день кращі українські виконавці:

Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Лауреат Міжнародних конкурсів, скрипаль-віртуоз Кирило Шарапов

Джаз-квартет Усеіна Бекірова у складі:

Усеін Бекіров (фортепіано), Ігор Закус (бас-гітара)

Віктор Павєлко (саксофон), Олександр Мілов(ударні)

У першому відділі концерту звучатимуть музичні шедеври Е.Гріга, Ф.Шуберта, П.Чайковського, М.Скорика, Л.Андерсона та ін., що вже давно стали справжніми хітами світового класичного репертуару,

У другому відділі для вас звучатимуть ліричні мелодії із відомих кінофільмів, зокрема «Анжеліка - маркіза янголів», «Привид» та «Аромат жінки», а також улюблені мелодії про кохання «Besame mucho», «Historia de un amor» та інші.

В передчутті найніжнішого жіночого свята, ми запрошуємо Вас відкинути усі негаразди, життєві проблеми та поринути у світ сповненої шармом музики, насолодитися чистотою звучання, вишуканістю композицій, розмаїттям емоцій та створити весняний настрій для своїх коханих.

Зробіть подарунок до 8 Березня своїм коханим, своїм найріднішим і найдорожчим жінкам – запросіть їх до театральної зали на святковий концерт і чудовий піднесений настрій забезпечено на всі ці святкові дні.