5 причин: Чому варто відвідати виставку?

1. Ви порадуєте себе або своїх близьких - унікальною фотосесією в національному стилі, в національних костюмах, з патріотичним аквагримом для діток - від професійного фотографа Катерини Крючкової. Команда візажистів і стилістів (Студія візажу Ольги Кузнєцової) зроблять чудовий макіяж для мам і бабусь, а також модні зачіски для діток! Талановитий Фотограф - Катерина Крючкова (фотостудія LisArt) створить неповторну, веселу і святкову атмосферу на знімальному майданчику. Ми порадуємо Вас прекрасними виробами та реквізитом ручної роботи, хенд-мейд прикрасами, а також прекрасними емоціями і теплотою спілкування.

2. Ви відправитеся в гастрономічну подорож, насолоджуючись справжньою українською кухнею від ресторану «Опанас», поки ваші діти весело проводитимуть час займаючись ліпленням вареників з веселим шефом, малюючи і створюючи цікаві вироби в окремому залі, під наглядом професійних аніматорів і бебі-ситерів.

3. Ви маєте можливість взяти участь у веселій шоу-програмі, послухаєте живий виступ українських і не тільки зірок, виграєте призи та подарунки і відпочинете душею! І все це в прекрасному настрої, яке створять дві чарівні ведучі: яскрава і креативна Кіра Кириленко і світська левиця Світлана Вольнова.

4. Ви насолодитеся мистецтвом, роздивляючись картини - учасників виставки, вбираючи в себе колосальну енергетику патріотизму і національного духу єдності!

5. Ви автоматично допомагаєте діткам-сиротам та діткам позбавленим батьківського піклування які проживають в 27 дитячих будинках Київської, Чернігівської та Житомирської областях. Адже від кожної оплаченої фото-сесії, 30% коштів буде спрямовані в благодійний Фонд «Благомай» на поточні програми Фонду.
Я - Дитина Україні! Ми - українці!