SMS-Опера Звірі
Леся Подерв’янського

Композитор – В’ячеслав Назаров
Режисер – Андрій Критенко

“Звірi” - це суміш класичних музичних алюзій і авангарду, дивних сюжетних ходів, ліричних дитячих снів і політичного стьобу.

Насправді описати SMS-Оперу звісно неможливо. Тому  задля того, щоб зрозуміти, що таке “Звірі”, і чому  варто терміново  замовляти квитки– стислий зміст  хоча б першої дії.

Дія перша

Жив мужик. А в того мужика був Кіт. Такий бешкетник, що біда. От мужик посадив кота в мішок і відніс у ліс. Хай пропадає. А в тому лісі жили Білка і ведмідь Міха. Зустрілися звірі, познайомилися і про любов дискутують. А тут якраз поїзд Пермь-Сизрань зупинився. А з поїзда кацапи позбігались, жолуді збирають. От звірі і вирішили на тому поїзді в Сизрань поїхать. Бо там живе Дєвіца Тєрєщук, що спіймала ворону з блакитними очима. А ворона та, мабуть істину знає. Так у Чехова написано.

Історія створення SMS-Опери така: Лесь Подерв’янський  написав казку, яка перетворилася на музичний твір. Ідея опери виникла випадково і спонтанно. Лесю подзвонила знайома дівчина і попросила розповісти казку на ніч. Казка матеріалізувалася в вигляді смсок. Потім смски перетворилися в лібретто, на яке композитор Слава Назаров написав музику.

Головна мотивація всіх учасників SMS –Опери (а серед них відомі українські актори театру і кіно) - отримання задоволення від процесу.

Приєднуйтесь