Романтичний концерт Олени Єрсак та Василя Касенича «Криниця щастя». 9 червня 2015 року на сцені НПМ «Україна» (малий зал).

На концерті прозвучать пісні відомих українських поетів та композиторів: Леоніда Нечипорука, Андрія Остапенка, Василя Звіздарика, Андрія Бабича, Михайла Ковалка, Наталі Коломієць, Миколи Сніжка, Йосипа Осецького. Пісні Леоніда Нечипорука: «Хай Вам щастить» (текст - Олени Єрсак)«До мами» (текст - Миколи Абесінова)«Така краса» (текст - Михайла Ковалка)«Доля-свіча» (текст - Наталії Коломієць) та ін.. Ці музичні композиції  розкривають не тільки талант співаків, але й їх душу, чуттєвість, емоційність, яку вони, в свою чергу, доносять до слухача.

Пісні Андрія Остапенка: «Батькові» (текст - Михайла Ковалка)«Одинокая роза», «Осіння любов» (текст - Олени Єрсак)«Доторкнись до мене» (текст - Михайла Ковалка). 

Кожна пісня поета - це мудрість, краса та сила поетичного слова.У своїй творчості цей творчий дует культивує відродження української культури, шану до батьків та закликає до добрих вчинків. Пісні у їх виконанні постійно звучать у  теле- та радіопрограмах.