У Києві на ВДНГ відбудеться фестиваль величезних повітряних куль

3-4 грудня 2020р. на ВДНГ у Києві відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія» з урахуванням всіх необхідних карантинних норм. Глядачі побачать унікальну виставу повітряних куль з України та Європи.

Подія такого формату відбудеться вперше в історії України. Формат проведення шоу-виставки під відкритим небом дуже популярний в країнах Європи, США, а також східної Азії.

Найбільшу виставкову локацію під відкритим небом Києва на ВДНГ заполонять величезні повітряні кулі, висота яких дорівнює 5-7 поверхам багатоквартирного будинку. Гості зможуть побачити яскраву виставу в музичному супроводі, зробити приголомшливі фото, а також здійснити підйом на аеростаті на висоту близько 30 метрів.

Фестиваль теплових аеростатів організовує повітроплавне товариство «Монгольф'єр» та громадська спілка «Українське повітроплавне товариство». Подія відбудеться з нагоди річниці запуску першої повітряної кулі в історії людства. 237 років тому брати Монгольф'є запустили свій винахід у Парижі. Відтоді почалася епоха повітроплавання, яке з кожним роком стає все більш популярним видом культурного відпочинку.

Фестиваль повітряних куль залежать від погоди і карантинних обмежень. У разі перенесення заходу квитки залишаються дійсними.

У продажу доступні 3 категорії квитків:
- Стандарт. Включає в себе можливість входу на захід.
- Стандарт Плюс. Включає в себе можливість входу і професійної фотозйомки з освітленням в корзині надутої повітряної кулі (6 цифрових фото за QR кодом). Кожна людина має купити окремий квиток, але фотографуватися можна разом із друзями, які теж придбали квиток "Стандарт Плюс". Фотозйомка відбувається без сторонніх людей (окрім пілота). Доросла людина може взяти дитину до 5 років безкоштовно.
- Максимум. Включає в себе можливість входу і підняття на повітряній кулі близько 10-12 хвилин, 30 метрів.
Кількість квитків обмежена.