Відчуваєте? В повітрі щось грайливе, чарівне та зухвале? Звідкись доноситься дзвінкий сміх, цокіт підборів та мелодії, від яких ви вже пританцьовуєте!

Відповідь проста – Музичне кабаре #1 знову в місті!

З легким авантюризмом та таємничими усмішками FREEDOM JAZZ girls band представляє нове SAX LIVE SHOW “Пiф-Паф".

SAX LIVE SHOW “Пiф-Паф” - це справжня "Бондіана", що ніби зійшла з екранів ваших телевізорів. Дівчата Бонда - ось, ким уявили себе на цей раз Freedom jazz girls band.

Зухвало? Так! Несподівано, як постріл з-за кутка? О так! Тепер на сцені розгорнуться справжні пристрасті, де ви, друзі, будете не свідками, а співучасниками.

Cофі: "Ох, ну яка дівчина не уявляла себе в ролі коханої супер агента Джеймса Бонда! Впевнена, що абсолютно кожна! І тут ми подумали: навіщо мріяти і уявляти, якщо можна нею стати."

Анастасія: "Так ось, ми створили свій музичний коктейль в дусі Джеймса Бонда, секретом якого готові поділитися прямо зараз: беремо багато гарної музики, не поспішаючи додаємо пристрасні і хвилюючі фірмові нотки, приправляємо карколомним вокалом та божественними соло саксофона, та прикрашаємо захоплюючими танцями, і тонким, жіночим гумором."

Санні: "Ми приміряємо на себе нові розкішні образи - небезпечних, авантюрних супергероїнь - дівчат того самого Джеймса Бонда. Простежуватиметься любовна драматична лінія - немов вишукане кольє на тонкій шиї, і ми - джазетки, будемо виблискувати в ньому діамантами. "

А десь в куту глядацького залу, в диму сигари буде сидіти ВІН, виблискуючи своїми пристрасними очима. І підійшовши ближче неодмінно захоче себе представити, як завжди це робив раніше: “Бонд, Джеймс Бонд”. Але в цей раз його представлення буде обірвано на півслові, адже тепер і назавжди тільки - Jazz, Freedom Jazz!

ПІФ-ПАФ, пані та панове! У вас немає виходу - тільки вхід, прямо у Caribbean Club Concert Hall. І не дай Бог вам помилитися дверима!