ПРОВЕДІТЬ СТАРИЙ РІК З УСМІШКОЮ!

Саме такий заряд позитиву Ви отримаєте після перегляду найвідомішої Української вистави – комедії «Кайдашева сім’я», у виконанні Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. Кочерги.

Мабуть немає театру в Україні, який не мав би в своєму репертуарі вистави за повістю Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Вона написана Іваном Нечуєм-Левицьким понад сто років тому. Але чи знайдуться і сьогодні байдужі до родинних пристрастей?!  

Гуде родинне гніздо  як вулик щоденними сварками: грюкають двері, дзвенять шибки, верещать жінки, сердито покрикують старий батько, пробують неокріплі баси сини. І ось уже колись привітна чепурна хата клекоче як перед виверженням Везувію, і вже покрівля здіймається від того жару, який щедро сиплять один одному Кайдаші за пазуху - за переварений борщ, за недостигле тісто, за неметені сіни, за поламане мотовило, биті горшки та чужі яйця...

Це про повість. А вистава Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги розповідає, саме розповідає про зруйнування гармонії в побуті, родині, житті. Духовна роз'єднаність зумовлена відсутністю прагнення зрозуміти один одного. Це отруює життя і батьків, і їхніх синів та невісток. А в результаті і країни в цілому. Немає злагоди - немає миру, немає миру - немає щастя.

Вистава Житомирського театру - це чергова спроба по-своєму побачити  улюблений твір багатьох поколінь, в якому плачуть і сміються, люблять і ненавидять, проклинають і освячують, шукають сенсу життя…

 

Ролі виконують:

Кайдаш - з.а. України Микола Карпович, Андрій Доманький

Кайдашиха - з.а. України Окана Павлова, Ольга Карпович

Карпо - Максим Петрівський

Лаврін - Сергій Артеменко, Олексій Шерпельов

Мотря - Ольга Слабченко, Світлана Поліщук

Мелашка - Вікторія Карпінська.

На протязі всієї вистави троїсті музики оркестру театру, забарвлюють дійство чарівними народними мелодіями. 

БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!