100 років з часу утворення Першого українського полку Б Хмельницького - Объявления на 44.ua

100 років з часу утворення Першого українського полку Б Хмельницького

Параметры:
Год выпуска : 2017

Номинал : 5


5 гривен 2017 года, Украина (100 років з часу утворення Першого українського полку імені Богдана Хмельницького та початку формування українських збройних сил), UNC

Монета в капсуле НБУ, капсула не вскрывалась.*100 років з часу утворення Першого українського полку імені Богдана Хмельницького та початку формування українських збройних сил

Номінал Метал Маса, г Діаметр, мм Категорія якості карбування Гурт Тираж, штук
5 нейзильбер 16.54 35 спеціальний анциркулейтед рифлений 50000


Присвячена утворенню першої української військової частини, сформованої на добровольчих засадах, чим було покладено початок українізації військових частин у російській армії. Полк брав участь у збройному опорі Української Народної Республіки російській агресії. Перший Український військовий з`їзд 1917 року підтримав формування першої української військової частини, вимагаючи зарахувати до її складу всіх 3200 осіб, що записалися до полку, і призначив командиром полковника Юрія Капкана. Створення Першого українського полку імені Богдана Хмельницького стало важливим кроком на шляху до розбудови новітньої української армії.

На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, праворуч від якого напис УКРАЇНА, під яким номінал та рік карбування монети - 5/ГРИВЕНЬ/2017; у центрі стилізована композиція, витримана у стилістиці українського авангарду початку ХХ століття - вояки в одностроях різних військових формувань часів Української революції, один з яких тримає прапор, на якому напис 1917; унизу - логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети стилізовано зображено прапори перших українських військових формувань, чільне місце серед яких займає прапор Першого Українського козацького полку імені Богдана Хмельницького, історичні прапори Українського Державного флоту, Українського Запорізького полку, сформованого у Москві з вояків-українців тощо; унизу - прапор сучасних Збройних Сил України та розміщено написи: 100/РОКІВ (унизу ліворуч) ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ (ліворуч вертикально) УКРАЇНИ (угорі).

*Информация, фото и описание с официального сайта НБУ.
Ціна - 60 грн.
Рубрики
Хобби, увлечения
Светлана Викторовна
Показать номер +3 (8096) 514-13-21
Действия

Похожие объявления

Куплю знаки и значки СССР и царской России. Знаки героев труда и ударников пятилеток, Знаки строек...
10:02, 20 июня
Ведущий производитель футбольного покрытия Компания МВ-Магнум реализует продукцию от ведущего миро...
09:51, 17 июня
Срібна монета із серії "Східний календар", рік Коня. Монета у відмінному стані, по гурту є трохи з...
08:19, Вчера
Присвячена самовідданості, мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальн...
11:59, 22 июня
Параметры: Год выпуска : 1976 Номинал : 50 50 лепт 1976 года. Материал- 79% медь, 20% ци...
07:37, 17 июня
Золоті монети із серії "Найменша золота монета". Ціна 2500 грн - за кожну монету. Всі в ідеальном...
09:10, 14 июня