ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ. Пенополиуретан напыляемый ППУ

К сожалению, объявление устарело
ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ


ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.


Працюємо по Україні. Знаходимось у передмісті Києва.
Маємо професійний досвід більше 10 років по нанесенню напиленням жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування, у тому числі в АПК. Утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно вирішує на довгі роки пінополіуретан.

Овоче- та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні та складські приміщення, ємності, котельні, баки- гідроакумулятори тощо - пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить термін життя холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші ресурси!
Рубрики
Ремонт, строительство Оборудование Услуги
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Ремонт недорого в квартире. Услуги строительной компании. Отделка квартира ремонт. Квартира отдел...
14:05, 10 января
Наша компания специализируется на продаже профессиональной посуды, инвентаря для кафе, ресторанов, H...
13:26, 9 января
Все виды отделки - поклейка обоев, шпаклевка, штукатурка, покраска, укладка плитки, ламината, линоле...
21:25, 12 января
Деревянные из массива; МДФ; шпонированные; пластиковые; из пенопласта; полиуретана; металлические. Д...
15:09, 9 января
Недоволен состоянием своего здоровья и состоянием своей кожи? Я могу помочь тебе приобрести красиво...
16:11, 15 января
Бизнес-план с продуманными механизмами исполнения. Отдельно делаются варианты если Бизнес план необх...
14:42, 15 января